
Advies nodig?
Bel voor advies naar +31 (0)577 45 95 79
De Cortenstaal Conic met poten van Adezz is een ware blikvanger voor elke tuin. Gemaakt van hoogwaardig cortenstaal, biedt deze ronde, taps toelopende plantenbak een elegante uitstraling. De roestbruine kleur van het cortenstaal ontstaat door een natuurlijke oxidatielaag die zich na verloop van tijd vormt. Dit niet alleen verleent de bak een warme uitstraling, maar biedt ook bescherming tegen verdere corrosie. Met zijn afmetingen van 100 cm in diameter en 80 cm hoog, is deze plantenbak ideaal voor royale beplanting en is hij bij uitstek geschikt voor openbare ruimtes of parktuinen. Het slimme ontwerp met poten van 90 mm zorgt ervoor dat de bak lichtjes boven de grond zweeft. Hierdoor wordt het water moeiteloos afgevoerd, wat essentieel is voor de gezondheid van uw planten. Dankzij de stevige onderbouw kunnen de poten gemakkelijk op een verharde ondergrond zoals tegels worden geplaatst. Voeg daarbij dat de plantenbak, met een gewicht van 76,2 kg, onderhoudsarm is door zijn slijtvastheid en lange levensduur, en u begrijpt waarom hij geliefd is bij natuurliefhebbers die kiezen voor kwaliteit en duurzaamheid. Bovendien biedt Adezz een garantie van vijf jaar, wat uw gemoedsrust verder vergroot.
De plantenbak is ideaal voor buitengebruik en gedijt goed op terrassen en tuinen met een solide verharde ondergrond zoals tegels. Vanwege zijn robuuste afwerking en weersbestendigheid, is hij perfect voor zowel privé tuinen als openbare plekken.
Kies voor sterke, buitenplanten die van goede drainage profiteren, zoals lavendel, eikenblad Veronica of siergrassen. Zorg ervoor dat de planten niet te diep gepoot worden voor optimale groei en gezondheid. Vermijd planten die continu natte wortels vereisen, aangezien deze plantenbak het beste werkt met goed doorlatende grond.
Voor het onderhoud van uw Cortenstaal Conic plantenbak raden we aan om grof vuil eenvoudig af te spuiten met leidingwater. Vermijd het gebruik van agressieve schoonmaakmiddelen om de natuurlijke uitstraling niet te verstoren. Controleer regelmatig of de afwatering vrij blijft, vooral na hevige regen. Het roestproces duurt enkele maanden, maar kan indien gewenst worden gefixeerd met Owatrol om de uitstraling te behouden en ongewenst afgeven te voorkomen. Verder is het van belang dat er geen water binnen blijft staan om doorroesten te vermijden.
| Artikelnummer | CCP5.1 |
| Diameter | 100 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 76,2 kg |
| Merk | Adezz |
| Kleur | Overig |
| Lokatie | Buiten |
| Vorm | Rond-Taps |
| Materiaal | Cortenstaal |