
Advies nodig?
Bel voor advies naar +31 (0)577 45 95 79
De Adezz CANNA polyester plantenbak is een perfecte keuze voor degenen die op zoek zijn naar een stijlvolle en duurzame oplossing voor hun groene ruimtes. Met een royale diameter van 100 cm en een hoogte van 95 cm, biedt deze vaasvormige plantenbak voldoende ruimte voor grote planten en kleine bomen. Gemaakt van hoogwaardig gewapend polyester, is de CANNA niet alleen mooi, maar ook uitermate robuust. Dit materiaal zorgt ervoor dat de plantenbak resistent is tegen scheuren en vervorming, terwijl het licht van gewicht blijft voor eenvoudig verplaatsen.
De CANNA plantenbak is verkrijgbaar in een reeks standaard RAL-kleuren, waaronder RAL 7016, RAL 7021, RAL 9005 en RAL 9016, met de mogelijkheid om tegen een meerprijs een custom kleur te kiezen. Dit betekent dat de plantenbak moeiteloos kan worden aangepast aan elke tuin- of interieurstijl. Hoewel de plantenbak standaard bedoeld is voor buitengebruik vanwege niet-waterdicht zijn, kan hij ook waterdicht geleverd worden op aanvraag, waardoor hij veelzijdig inzetbaar is.
Met een dubbele omgezette rand en een materiaaldikte van 3 mm biedt de plantenbak extra stabiliteit en duurzaamheid. Inclusief zijn voetjes en waterafvoergaten, zweeft de CANNA 15 mm boven de grond voor optimale afwatering, waardoor het risico op wortelrot vermindert. Met een garantie van vijf jaar kunt u erop vertrouwen dat deze plantenbak jarenlang een waardevolle toevoeging aan uw ruimte blijft.
Voor optimale plaatsing moet de CANNA plantenbak op een vlakke ondergrond staan, bij voorkeur buiten in een goed verlichte omgeving. Zorg voor goede afwatering.
Gezien de royale afmetingen en drainagecapaciteit van de CANNA plantenbak, zijn grotere planten zoals olijfbomen, buxus of lavendel ideaal. Deze planten passen goed bij de duurzaamheid van polyester en profiteren van de afwatering om wortelrot te voorkomen.
Om de levensduur van uw polyester plantenbak te verlengen, is regelmatig onderhoud essentieel. Na ontvangst is het belangrijk om de plantenbak direct uit te pakken om vlekken door ingesloten vocht te voorkomen. Boor altijd afwateringsgaten aan de onderkant volgens de aangegeven cirkels en plaats het overlooppijpje. Als u de plantenbak reinigt, gebruik dan geen hogedrukreiniger of schuurspons, omdat deze de coating kunnen beschadigen. Kies in plaats daarvan voor de ADEZZ BIO cleaner/protector, speciaal ontwikkeld voor polyester oppervlakken. Reinig de plantenbak minimaal twee keer per jaar voor optimale resultaten.
| Artikelnummer | PC5 |
| Diameter | 100 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Merk | Adezz |
| Kleur | Kleurkeuze, Ral |
| Lokatie | Binnen, buiten |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Polyester |